EN

REZERWUJ ONLINE

DOMKI W BOSKIEJ OSADZIE

 

Nasze domki to klasyk podhalańskiej architektury. Zostały zbudowane z drewna, w którym wyrzeźbiono elementy charakterystyczne dla naszej kultury. Przebywanie w nich gwarantuje poczucie bycia w tradycyjnym, góralskim domu.

Wnętrza to ciepłe i klimatyczne przestrzenie, w których dominuje naturalne drewno w jasnym kolorze. Aby nieco przełamać wrażenie wszechobecnej bieli, pokusiliśmy się o dodatki i akcenty w ciemnych kolorach, uzupełnione o folklorystyczne zdobienia. Całość gwarantuje przyjemność nie tylko z podziwiania ale i samego przebywania w tych wnętrzach.

Przycisk

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

W przypadku naszego Domku ta nazwa powinna się kojarzyć wyłącznie pozytywnie. W Czarnej Owcy spotkają Państwa same szczęśliwe chwile, które na długo pozostaną w pamięci i do których będą Państwo często wracać. Komfort wypoczynku i niespotykane wykończenia wnętrz spowodują, że nie tylko we wspomnieniach ale na żywo będą chcieli Państwo do nas powrócić. Zapraszamy!

DOMEK

CZARNA OWCA

Przycisk

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Przytulnie, miło i komfortowo. Tak w Białej Owcy poczują się Goście tego Domu. Jasne i eleganckie wnętrza gwarantują błogi wypoczynek i spokój, a nowoczesne wyposażenie udogodni Państwa pobyt. Tutaj można poczuć się jak na luksusowych wakacjach z nutą domowej sielskości. Czy można chcieć czegoś więcej? Jak najdłuższego pobytu i częstych powrotów. Zapraszamy Państwa serdecznie!

DOMEK

BIAŁA OWCA

Przycisk

Przycisk

Przycisk

Utworzona przez: iQHotel.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

+ 48 507 510 000

kontakt@boskaosada.pl

ul.Sołtystwo 17M, 34-532 Czarna Góra