EN

REZERWUJ ONLINE

REGULAMIN

W trosce o udany wypoczynek Państwa oraz innych Gości prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami, jakie obowiązują w naszym obiekcie.

 

Doba hotelowa:

Domki i apartamenty w Boskiej Osadzie wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o 16.00 w dniu przyjazdu, a kończy o 11.00 w dniu wyjazdu.

Podstawą do zameldowania się w apartamencie lub domku jest okazanie dowodu osobistego lub paszportu.

 

Należność za pobyt:

1. Należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu gotówką.

2. Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie oraz regulaminie obiektu przez osobę dokonującą rezerwacji.

3. Nie wykorzystanie całości pobytu przez gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji, nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.

4. Domki i Apartamenty Boska Osada uwzględnia życzenia Gościa przedłużenia pobytu w miarę możliwości i wolnych pokoi.

5. Zadatek w wysokości 30% całej kwoty należy wpłacić do 48 godzin od dokonania rezerwacji. Niewpłacenie zadatku skutkuje anulacją rezerwacji. Zadatek jest zwrotny, jeśli rezygnacja z rezerwacji nastąpiła na minimum  30 dni przed przyjazdem. W przypadku rezygnacji na mniej niż 30 dni przed przyjazdem wpłacony zadatek jest bezzwrotny.

 

Cisza Nocna:

Prosimy o zachowanie ciszy od 23.00 do 6.00 rano.

Prosimy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych podczas trwania ciszy nocnej.

 

Prośby i uwagi:

W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o jak najszybsze zgłoszenie ich do wynajmującego, co umożliwi niezwłoczną reakcję i wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

 

Parking:

Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, monitorowany parking. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

 

Pokoje, czystość i sfera prywatna:

W momencie przekazania przez nas klucza do domu bądź apartamentu, stają się Państwo gospodarzami tego miejsca. Swoim zachowaniem, nie zakłócamy pobytu innych Gości. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

W przypadku odwiedzin osób spoza obiektu prosimy o poinformowanie nas o tym. Osoby nie zameldowane w obiekcie mogą przebywać w pokoju od godz. 7:00 do 22:00

Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.

 

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe:

Ze względu na komfort Państwa i naszych przyszłych Gości, oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe obowiązuje w obiekcie, a także w pokojach całkowity zakaz palenia. 

Zwierzęta: Bardzo lubimy zwierzęta, ale niestety w naszym obiekcie nie zezwalamy im przebywać.

 

Pozostawione rzeczy:

Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres. W przypadku nie otrzymania dyspozycji przedmioty te zostaną zniszczone.

 

Opłata miejscowa:

Przy zameldowaniu pobierana jest opłata miejscowa (klimatyczna), która w Czarnej Górze wynosi  2 zł/osobę/dobę.


Depozyt:
Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości 500 zł jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Całość depozytu zostanie zwrócona przy wymeldowaniu w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu.

 

Przycisk

Przycisk

Przycisk

Utworzona przez: iQHotel.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

+ 48 507 510 000

kontakt@boskaosada.pl

ul.Sołtystwo 17M, 34-532 Czarna Góra