ul.Sołtystwo 17M, 34-532 Czarna Góra

kontakt@boskaosada.pl

+ 48 507 510 000

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Utworzona przez: iQHotel.pl

Przycisk

Przycisk

Przycisk

AKTYWNY WYPOCZYNEK

U NAS NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIĆ

 

Lokalizacja Boskiej Osady gwarantuje bliski dostęp do miejsc, w których mogą Państwo aktywnie spędzić czas. Krótki spacer zaprowadzi Państwa do stacji narciarskiej Czarna Góra - Koziniec, która oferuje aż osiem różnych tras narciarskich (od czerwonej po niebieską i zieloną). Stacja posiada zarówno kolejkę linową, jak i wyciągi orczykowe.

W niedalekiej odległości od naszej Osady znajdują się także dwa znane centra wodnego szaleństwa - Termy Bania oraz Termy Bukovina. Każde z nich gwarantuje świetną rozrywkę oraz wypoczynek tak dla starszych, jak i najmłodszych odwiedzających.

LUKSUSOWA OFERTA

SPEŁNIMY TWOJE NAJWYŻSZE OCZEKIWANIA

 

Domki i apartamenty w Boskiej Osadzie mają zaspokoić wszystkie potrzeby naszych Gości. Zarówno rodziny jak i grupy znajomych znajdą tutaj wszystko co niezbędne do luksusowego wypoczynku. W domkach i apartamentach zapewniamy wygodne łóżka, w pełni wyposażone kuchnie i łazienki oraz przytulnie urządzony salon z kominkiem. Taras i zaplanowany plac zabaw dla dzieci zapewnią możliwość wspaniałego wypoczynku na zewnątrz.

Dodatkowo, oferujemy możliwość przygotowania oferty specjalnej - jeśli chcą Państwo zorganizować uroczysty wieczór typu kolacja zaręczynowa lub inny ważny jubileusz - chętnie pomożemy w organizacji.

BOSKA OSADA 

LUKSUS W TRADYCYJNEJ ODSŁONIE

 

Boska Osada to kompleks składający się z dwóch domków góralskich (każdy o powierzchni 140 m²) oraz trzech apartamentów (powierzchnia każdego to 110 m²). Miejsce to dedykowane jest dla osób chcących zaznać wypoczynku w ciszy i otoczeniu przyrody, przy jednoczesnym zapewnieniu w pełni komfortowych warunków. Poprzez nowoczesne wyposażenie naszych domków i wystrój nawiązujący do góralskiej tradycji udowadniamy, że nie trzeba rezygnować z wygody, aby w pełni poczuć klimat Podhala.

 

 

ZOBACZ WIĘCEJ  →

Niezapomniane chwile w atrakcyjnych cenach! 

OFERTY SPECJALNE

Sylwester 2022

min. 7 nocy

od 

 /noc 

3428 zł

Przycisk

Boże Narodzenie

min. 7 nocy

od 

 /noc 

3143 zł

Przycisk

REZERWUJ ONLINE

EN