EN

REZERWUJ ONLINE

Przycisk

100 zł

/os/noc 

od 

min. 7 nocy

Wiosna

Przycisk

312 zł

/os/noc 

od 

min. 7 nocy

Pakiet Wielkanocny

OFERTY SPECJALNE

Niezapomniane chwile w atrakcyjnych cenach! 

ZOBACZ WIĘCEJ  →

BOSKA OSADA 

LUKSUS W TRADYCYJNEJ ODSŁONIE

 

Boska Osada to kompleks składający się z dwóch domków góralskich (każdy o powierzchni 140 m²) oraz pięciu apartamentów (o powierzchni 0d 32-70 m²). Miejsce to dedykowane jest dla osób chcących zaznać wypoczynku w ciszy i otoczeniu przyrody, przy jednoczesnym zapewnieniu w pełni komfortowych warunków. Poprzez nowoczesne wyposażenie naszych domków i wystrój nawiązujący do góralskiej tradycji udowadniamy, że nie trzeba rezygnować z wygody, aby w pełni poczuć klimat Podhala.

 

 

LUKSUSOWA OFERTA

SPEŁNIMY TWOJE NAJWYŻSZE OCZEKIWANIA

 

Domki i apartamenty w Boskiej Osadzie mają zaspokoić wszystkie potrzeby naszych Gości. Zarówno rodziny jak i grupy znajomych znajdą tutaj wszystko co niezbędne do luksusowego wypoczynku. W domkach i apartamentach zapewniamy wygodne łóżka, w pełni wyposażone kuchnie i łazienki oraz przytulnie urządzony salon z kominkiem. Taras i zaplanowany plac zabaw dla dzieci zapewnią możliwość wspaniałego wypoczynku na zewnątrz.

Dodatkowo, oferujemy możliwość przygotowania oferty specjalnej - jeśli chcą Państwo zorganizować uroczysty wieczór typu kolacja zaręczynowa lub inny ważny jubileusz - chętnie pomożemy w organizacji.

AKTYWNY WYPOCZYNEK

U NAS NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIĆ

 

Lokalizacja Boskiej Osady gwarantuje bliski dostęp do miejsc, w których mogą Państwo aktywnie spędzić czas. Krótki spacer zaprowadzi Państwa do stacji narciarskiej Czarna Góra - Koziniec, która oferuje aż osiem różnych tras narciarskich (od czerwonej po niebieską i zieloną). Stacja posiada zarówno kolejkę linową, jak i wyciągi orczykowe.

W niedalekiej odległości od naszej Osady znajdują się także dwa znane centra wodnego szaleństwa - Termy Bania oraz Termy Bukovina. Każde z nich gwarantuje świetną rozrywkę oraz wypoczynek tak dla starszych, jak i najmłodszych odwiedzających.

Przycisk

Przycisk

Przycisk

Utworzona przez: iQHotel.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

+ 48 507 510 000

kontakt@boskaosada.pl

ul.Sołtystwo 17M, 34-532 Czarna Góra